Artykuły

• Polskie medale nad Maltą Dzielnica: Brak, 27-08-2013
    Autor: Mieszkania w Kamienicach

Młodzieżowe reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn (U-21) zdobyły brązowe medale w mistrzostwach Europy w kajak polo, które zakończyły się nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu.

Na Torze Poznań odbyła się IV Runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu Polski.

Polscy hokeiści na trawie przegrali w Antwerpii z Hiszpanią 1:4 (0:2) w ostatnim meczu mistrzostw Europy. Biało-czerwoni zajęli siódme miejsce w turnieju i zostali zdegradowani do drugiej dywizji.

Polscy hokeiści na trawie pokonali w Antwerpii Czechy 4:1 (4:0) w meczu o miejsca 5-8 mistrzostw Europy i zachowali szanse na utrzymanie się w elicie.

47 reprezentacji, w tym cztery polskie zespoły, wezmą udział w mistrzostwach Europy seniorów i U-21 w kajak polo, które w czwartek 22 sierpnia rozpoczęły się na poznańskim Jeziorze Maltańskim.

Polscy hokeiści na trawie przegrali w Antwerpii z Holandią 0:12 (0:1) w swoim trzecim meczu grupy eliminacyjnej B mistrzostw Europy elity.

Polscy hokeiści na trawie przegrali w Antwerpii z Irlandią 2:4 (1:2) w drugim spotkaniu mistrzostw Europy elity.

Polscy hokeiści na trawie przegrali w Antwerpii z Anglią 2:5 (0:1) w pierwszym meczu mistrzostw Europy elity.

Niedzielnym meczem z Anglią polscy hokeiści na trawie rozpoczną w belgijskiej Antwerpii udział w 14. mistrzostwach Europy.

Tomasz Gągola i Agnieszka Jerzyk  zwyciężyli w pierwszej edycji Lotto Poznań Triathlon na dystansie tak zwanej połówki Ironmana – 1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem i 21,1 km biegu.

Po raz kolejny w tym sezonie na Torze "Poznań" odbyły się wyścigi samochodowe. Tym razem walka toczyła się w 4.

To był znakomity turniej w wykonaniu reprezentacji Polski w hokeju na trawie kobiet.

We francuskiej miejscowości Cambrai trwają mistrzostwa Europy hokeistek na trawie grupy B (drugiej dywizji), z udziałem reprezentacji Polski.

Rozstawiony z nr 1 Austriak Andreas Haider-Maurer (106. miejsce w rankingu zawodowym ATP), wygrał tenisowy challenger Poznań Open.

Siedem medali zdobyli reprezentanci Polski podczas mistrzostw Europy juniorów w pływaniu, które odbyły się w Termach Maltańskich w Poznaniu.

Cena: 1 465 000,00 zł

Powierzchnia: 101 m2 więcej
    Cena: 861 000,00 zł

Powierzchnia: 59 m2 więcej
    Cena: 535 000,00 zł