Będą festyny na Wildzie

Autor: GOK
Kategoria: Aktualności
Dodano: 09-05-2016
Dzielnica: WildaRada Osiedla Wilda zaprasza swoich mieszkańców na majówkę, organizowaną pod hasłem „Gwiezdne Wojny i powrót do przyszłości”, czyli na „wildecką zabawę latową”. W sobotę 14 maja, między godz. 12.00 a 20.00 w MDK przy Drodze Dębińskiej 21, zagra Dixie Company, dzieci będą miały malowane twarze, odbędą się pojedynki na świetlne mecze, a także galaktyczne zabawy, w tym zabawy taneczne w stylu lat dwudziestych i trzydziestych. Zaplanowane są też konkursy z nagrodami i wiele atrakcji. Rada zaznacza, że to pierwsza impreza dofinansowana z Wildeckich Inicjatyw Osiedlowych i zapewnia, że „powróci klimat zabaw latowych sprzed wieku”, wzbogacony modnymi obecnie „Gwiezdnymi Wojnami” dla najmłodszych.

Wildzianie mogą pojawić się w strojach z odległych epok i tak jak przed laty na piknikach bywało, mogą zabrać koce, koszyki z „wiktem i napojami”.

Jest też i druga zabawa: Rada Osiedla Wilda zaprasza wystawców do uczestnictwa w festynie „Piknik Wildecki". Odbędzie się on w Parku Jana Pawła II dnia 29 maja br. w godz. 12:00 - 23:00. Dlatego lokalni wystawcy gastronomiczni są mile widziani: mogą skorzystać z następujących udogodnień:  miejsca na stoisko i prąd (bez opłat dla działań warsztatowych i animacyjnych), i świetną atmosferę wśród lokalnej społeczności. Stoiska komercyjne będą obciążone niewielką opłatą za możliwość handlu w czasie festynu. Czasu jest jednak mało – radni proszą o szybką deklarację (drogą mailową na rada@wilda.poznan.pl) czy i w jakim zakresie zainteresowani chcieliby uczestniczyć w „Pikniku Wildeckim" - w jakich godzinach, z jakim stoiskiem i ofertą.

W programie Pikniku znajdzie się przegląd twórczości dzieci z wildeckich szkół i przedszkoli, koncerty poznańskich artystów, różnorodne aktywności sportowe i pro-zdrowotne, a także animacje dla dzieci.


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 99 m2 więcej
  Cena: 893 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 154 m2 więcej
  Cena: 1 771 690,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 48 m2 więcej
  Cena: 439 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze