ZKZL pyta – czego oczekują mieszkańcy?

Autor: GOK
Kategoria: Aktualności
Dodano: 21-09-2015
Dzielnica: BrakCzy chcecie współdecydować o przeznaczeniu użytkowych lokali komunalnych. ZKZL chciałby lepiej dopasować ich zagospodarowanie do oczekiwań mieszkańców dzielnic.

Ankiety Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. Z o.o. trafiły do rad osiedli, z prośbą o przekazanie mieszkańcom. Te – jak np. rada wildecka – udostępniają je z prośbą o wypełnienie i dostarczenie do swojej siedziby, albo przesłanie pocztą elektroniczną lub listową do ZKZL-u.

Ankiety są formą konsultacji społecznych i składają się z siedmiu prostych pytań. Ich wypełnienie nie zajmie więc ankietowanym  dużo czasu. A w temacie zagospodarowania komunalnych lokali użytkowych pytają o brakującą w danej dzielnicy działalność usługową – np. o zakład szewski, kaletniczy, naprawy RTV, fryzjera, usługi ksero, medyczne, pralnię, serwis krawiecki, dorabianie kluczy, a także o to, czy na danym terenie nie brakuje miejsc spotkań dla dzieci, młodzieży, czy seniorów. Ankieta dotyka też działalności handlowej, a także gastronomicznej – w pytaniu jakich sklepów brakuje. Szczególnie ważne pytanie  umieszczono na początku – czy ankietowany uznaje „za niezbędne zorganizowanie w jednym z wolnych lokali użytkowych Centrum Informacji dla danego obszaru we współpracy z lokalnymi działaczami, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych. Chodzi tu o sprawy dotyczące kultury, życia miejskiego, spotkań mieszkańców, projektów rewitalizacji itp.

ZKZL przygotował także inną ankietę, zamieszczoną na swojej stronie internetowej. Ma ona na celu usprawnienie obsługi klientów o tyle, że przynosi wnioski z opinii dotyczących pracy pracowników spółki. Oczywiście wypełnienie ankiety jest dobrowolne i anonimowe.

Wśród pytań są konkretne – jaką sprawę załatwia ankietowany, czego oczekuje od ZKZL-u i jakie ma uwagi do jego pracy. Inne punkty dotyczą zadowolenia ze skuteczności obsługi, profesjonalizmu, terminowości, atmosfery, czy rzetelności informacji. Są też pytania dotyczące oceny strony internetowej spółki. 


Komentarze

 • como ganhar dinheiro no gta 5 online ps3 (Gość)08-04-2018, 21:04:03
  Queria Você simplesmente deixar um tempo nesta Gaestebuch uma saudação.
  :) https://disqus.com/home/discussion/channel-new/review_absoluto_a_cerca_de_o_andamento/
 • Juliofep (Gość)16-04-2018, 01:04:42
  Good site, 47bce5c74f589f4867dbd57e9ca9f808, check
 • ganhar dinheiro na internet gratis (Gość)18-04-2018, 05:04:29
  Boa Página. Graças Muitas Graças. http://greasetoe0.curacaoconnected.com/post/-irmo-fundamental-d-certo-nunca-compre-anteriormente-desde-ler-isso
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 59 m2 więcej
  Cena: 533 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 101 m2 więcej
  Cena: 911 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 70 m2 więcej
  Cena: 630 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze