ZKZL pyta – czego oczekują mieszkańcy?

Autor: GOK
Kategoria: Aktualności
Dodano: 21-09-2015
Dzielnica: BrakCzy chcecie współdecydować o przeznaczeniu użytkowych lokali komunalnych. ZKZL chciałby lepiej dopasować ich zagospodarowanie do oczekiwań mieszkańców dzielnic.

Ankiety Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. Z o.o. trafiły do rad osiedli, z prośbą o przekazanie mieszkańcom. Te – jak np. rada wildecka – udostępniają je z prośbą o wypełnienie i dostarczenie do swojej siedziby, albo przesłanie pocztą elektroniczną lub listową do ZKZL-u.

Ankiety są formą konsultacji społecznych i składają się z siedmiu prostych pytań. Ich wypełnienie nie zajmie więc ankietowanym  dużo czasu. A w temacie zagospodarowania komunalnych lokali użytkowych pytają o brakującą w danej dzielnicy działalność usługową – np. o zakład szewski, kaletniczy, naprawy RTV, fryzjera, usługi ksero, medyczne, pralnię, serwis krawiecki, dorabianie kluczy, a także o to, czy na danym terenie nie brakuje miejsc spotkań dla dzieci, młodzieży, czy seniorów. Ankieta dotyka też działalności handlowej, a także gastronomicznej – w pytaniu jakich sklepów brakuje. Szczególnie ważne pytanie  umieszczono na początku – czy ankietowany uznaje „za niezbędne zorganizowanie w jednym z wolnych lokali użytkowych Centrum Informacji dla danego obszaru we współpracy z lokalnymi działaczami, zarówno dla mieszkańców, jak i przyjezdnych. Chodzi tu o sprawy dotyczące kultury, życia miejskiego, spotkań mieszkańców, projektów rewitalizacji itp.

ZKZL przygotował także inną ankietę, zamieszczoną na swojej stronie internetowej. Ma ona na celu usprawnienie obsługi klientów o tyle, że przynosi wnioski z opinii dotyczących pracy pracowników spółki. Oczywiście wypełnienie ankiety jest dobrowolne i anonimowe.

Wśród pytań są konkretne – jaką sprawę załatwia ankietowany, czego oczekuje od ZKZL-u i jakie ma uwagi do jego pracy. Inne punkty dotyczą zadowolenia ze skuteczności obsługi, profesjonalizmu, terminowości, atmosfery, czy rzetelności informacji. Są też pytania dotyczące oceny strony internetowej spółki. 


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 154 m2 więcej
  Cena: 1 771 690,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 68 m2 więcej
  Cena: 612 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 48 m2 więcej
  Cena: 439 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze