Coś dla fanów tajemniczych zabójstw...

Autor: wik91
Kategoria: Kultura
Dodano: 17-09-2015
Dzielnica: Brak 
 
           Jak giną ofiary ? Uduszenie, podtopienie, zbrodnie przy użyciu noża a może tortury ? Na poznańskiej mapie imprez uplasowało się nowe wydarzenie - Poznański Festiwal Kryminału "Granda". Miłośnicy śledztw, zagadek i  krwi rozlanej na podłodze już 9 października w Hali Głównej dawnego Dworca PKP będą mieć sporo atrakcji. 
 
          Pod jednym dachem znajdziemy twórców kryminałów, wydawców, profilerów a nawet techników kryminalistyki z Komendy Wojewódzkiej Policji.  Ze światem zbrodni duży związek ma także Zakład Medycyny Sądowej, gdzie pojawią się również jego pracownicy. Na gmachu dworca odbędzie się pokaz filmów, inscenizacje, spotkania autorskie i warsztaty . Atrakcją nie dla ludzi o słabym nerwach zostanie ekspozycja ludzkich szczątków. Niestety dzieci nie będą mogły wziąć w tym udziału, mogłoby to wywołać zbyt duży szok. Dalej coś do czego nie każdy chciałby zostać podłączony - wariograf.  Na wykrywaczu kłamstw będą mogli sprawdzić swoją prawdomówność wszyscy, którzy przybędą na trwający 3 dni festiwal.
 
          Gośćmi będą m.in  Mariusz Wroński, Katarzyna Bonda, Mariusz Czubaj, Robert Ziółkowski,  Gaja Grzegorzewska, Olga Rudnicka i wielu innych! 3 dni wspaniałych emocji czeka na nas bezpłatnie. Na  własne oczy zobaczymy jak zabezpiecza się miejsce zbrodni i zbiera odciski palców. Dodatkowy atut imprezy to możliwość sprawdzenia swoich umiejętności pisarskich, by zdobyć wiedzę od specjalistów. Do 20.09 można wysyłać swoje próbki tekstów do 5 stron. Więcej informacji o warsztatach i programie imprezy na stronie:
www.festiwal-granda.pl
 
    
 


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 48 m2 więcej
  Cena: 439 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 44 m2 więcej
  Cena: 401 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 127 m2 więcej
  Cena: 991 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze