Zenon Laskowik szykuje kolejne show!

Autor: wik91
Kategoria: Kultura
Dodano: 16-09-2015
Dzielnica: Brak 
           "Starych nie ma, chata wolna, oj, będzie bal, O, będzie bal, o będzie bal"- nie trudno nie znać słów kabaretowej piosenki Zenona Laskowika. Skecze m.in  "Zakład Pogrzebowy", "Sklep Pani Pelagii", "Spowiedź" i "Hipermarket" zna cała Polska. 
 
          Polski satyryk, aktor, artysta kabaretu "TEY (wraz  z Bohdanem Smoleniem) a nawet listonosz.  Od dobrych 10 lat dyrektor artystycznej Platformy Artystycznej O.B.OR.A,  ukończył także Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu.  Laskowik na początku lat 90. wycofał się z estradowego życia po to by nieść listy Poznaniakom. W 2003. powrócił na estradę by przedstawić premierowy spektakl, pt. . "Niespodziewane powroty, czyli twórzmy klimacik" razem z Platformą Artystyczną O.B.O.R.A.  Często występował w kino-teatrze APOLLO, gościł na  XI Mazurskiej Nocy Kabaretowej w Mrągowie.  Od listopada 2013r.  raz w miesiącu prezentuje swój najnowszy program " W blasku jubileuszu" na deskach Teatru Polskiego. Jesienią tego roku mija 10 lat odkąd Zenon Laskowik wrócił na scenę po wieloletniej przerwie.
 
          Już 28 września 2015r. o godzinie 19:00 zagości razem z Kabareciarnią w Teatrze Muzycznym. Bilety są dostępne na www.bilety24.pl oraz w kasie teatru. Udział wezmą m.in Jacek Fedorowicz,  Adrianna Biedrzyńska, Adrianna Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.
 


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 68 m2 więcej
  Cena: 612 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 59 m2 więcej
  Cena: 533 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 127 m2 więcej
  Cena: 991 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze