Kwieciste fototapety - zaproś wiosnę na ścianę

Autor: GOK
Kategoria: Porady
Dodano: 23-02-2015
Dzielnica: BrakJeśli nie możemy doczekać się wiosny, a chcemy ją witać w mieszkaniu, sięgnijmy po fototepetę – łatwy w przeprowadzeniu sposób upiększenia pomieszczenia.

Producenci fototapet zmieniają zaskakująco często asortyment, kreując i podążając za modą: nietrudno więc znaleźć w bardzo bogatej gamie fototapet coś, co zaspokoi nasze gusta. A wiosenne florystyczne motywy przygotowała marka Redro, podkreślając, że ten uniwersalny i niewychodzący z mody temat odnajdujemy jeszcze w stylu barokowym czy secesyjnym. Obecnie ścienne elementy dekoracyjne wykorzystujące florystyczne wzory, stanowią doskonałe dopełnienie wystroju nowoczesnych wnętrz mieszkalnych, czyniąc je ciepłymi, subtelnymi i radosnymi. Wzorów jest wiele, więc można dopasować je do różnych pomieszczeń, zarówno salonu, sypialni, jak i kuchni. W zależności od tego jaki wzór wybierzemy możemy nie tylko podkreślić charakter wnętrza, ale
i pozornie je powiększyć. Drobny deseń najlepiej wyglądać będzie przy mniejszym metrażu, gdyż nie przytłoczy całości, z kolei duże ornamenty doskonale zaprezentują się w przestronnych pomieszczeniach, gdzie stanowić będą ich element centralny. Mamy też wybór wielkości fototapet, więc możemy je zawczasu „przymierzyć” do konkretnej ściany.

Odświeżanie ścian za pomoca fototapet nie jest skomplikowane: do montażu ściennej dekoracji nie potrzebujemy specjalistycznych narzędzi czy materiałów, a wybierając opcję samoprzylepną, możemy nową ozdobą cieszyć się już po kilku minutach od rozpoczęcia naklejania.

Fototapety jednak tanie nie są – bo płaci się m.in. za dobry materiał i jego gwarantowaną trwałość. Metr kwadratowy kwiatów na ścianę kosztuje około stu złotych brutto.  


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 44 m2 więcej
  Cena: 401 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 68 m2 więcej
  Cena: 612 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 154 m2 więcej
  Cena: 1 771 690,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze