Rodzinny festyn na Szmarzewskiego

Autor: edyta glebocki
Kategoria: Kultura
Dodano: 07-06-2013
Dzielnica: Jeżyce1 czerwca teren Kościoła Garnizonowego przy ulicy Szamarzewskiego 3 zamienił się w jeden wielki plac zabaw, gdzie przy pomocy wielu wolontariuszy i sponsorów dziecięcych marzeń i uśmiechów fundacja Małymi Oczami zorganizowała fantastyczny festyn.

Zapraszając wszystkich chętnych na festyn z okazji tak ważnego święta, jak Dzień Dziecka, Fundacja Małymi Oczami miała dwa cele. Pierwszym było dostarczenie pysznej i wyśmienitej zabawy wszystkim gościom festynu i uczestnikom licznych i ciekawych konkursów czy turniejów, a drugim była zbiórka pieniędzy na letnie wakacje dla swoich podopiecznych. 

Obydwa cele zostały też osiągnięte, bowiem przy tylu wspaniałych atrakcjach nie było czasu na nudę. Oprócz zabaw, konkursów i turniejów na festynie można było podziwiać także pokaz walk wschodnich – wykonany przez uczniów Akademii Aikido, a także kibicować hokeistom z klubów Warta i Grunwald podczas pokazu hokeja na trawie. Dzieci mogły się sprawdzić w różnych grach rekreacyjno - ruchowych, złapać nieco oddechu przy stoliczku plastycznym, albo oddać się bez końca fantazji, zmieniając się w kwiaty, motyle czy piękne księżniczki. Na festynie bowiem jedna z wolontariuszek – pani Alicja za pomocą czarodziejskich kredek i farbek zmieniała w niesamowity sposób dziecięce twarze, malując na nich różne wzory i makijaże. Organizatorzy zadbali również o słodki poczęstunek, nie zabrakło bowiem pysznych domowych ciast, babeczek i torcików, jak i popołudniowej kawy. Dzieci mogły wygrać także ciekawe nagrody w specjalnie przygotowanym losomacie. Przybyli na festyn goście sprawili radość więc nie tylko swoim dzieciom czy wnukom, ale także podopiecznym fundacji Małymi Oczami, przyczyniając się do spełnienia ich wakacyjnych marzeń.


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 44 m2 więcej
  Cena: 401 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 68 m2 więcej
  Cena: 618 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 127 m2 więcej
  Cena: 991 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze