Dzień Dziadka i Babci w Poznaniu

Autor: GOK
Kategoria: Aktualności
Dodano: 18-01-2018
Dzielnica: BrakDzień Dziadka i Babci można spędzić w restauracjach, pubach i w kinie. Wnuczkowie, którzy w ramach prezentu zabiorą tam ze sobą seniorów, mogą niejednokrotnie liczyć na tańsze bilety i promocyjne rachunki.

Już dziś, w piątek, a więc z pewnym wyprzedzeniem, o godz 17.30 Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 przy ul. Jarochowskiego zaprasza seniorów z wnukami na Dzień Dziadka i Babci. Zaproszenia trzeba wcześniej odbierać w portierni.

Rónież dziś, o godz. 18.00, Teatr w Przejściu, w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4, na Os. Czecha 59, powita dziadków i babcie - oczywiście z wnukami - na przedstawieniu baśni z Krainy Lodu - „Gdzie jest Elsa?”. Jest coś dla ducha - będzie coś dla ciała: po przedstawieniu aktorzy zapraszają seniorów na bankiet.

W Kinie Muza, w niedzielę, specjalne „prezentowe” bilety na „Marię Callas” kosztować będą wnuczków jedynie 12 złotych - seans rozpoczyna się o godz. 15-tej. Bilet normalny kosztuje 18 złotych, ulgowy – seniorski – 15 złotych, a wyraźnie tańszy jest bilet wówczas, gdy kupują go wnuczkowie dla dziadków.

Z kolei nieco później, bo między godz. 17.00 a 18.00 Muza zaprasza seniorów na trening „Zdrowy kręgosłup” z Klubem 36 minut. Poprowadzi go certyfikowana trenerka, Diana Józefszczyk. Trening odbędzie się po projekcji filmu, w sali nad kinem, potrwa godzinę i będzie okazją do rozprostowania kości po seansie. Seniorzy proszeni są o zabranie wygodnych strojów sportowych i dużego ręcznika kąpielowego. Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, stad warto się zapisać wcześniej na muza@kinomuza.pl. Wstęp na trening jest wolny.

Restauracja Słodka & Ostra przy ul. Sienkiewicza zaprasza do odwiedzin w niedzielę i poniedziałek. Jak zapowiada - „chcemy aby każda babcia i dziadek w ten dzień czuli się wyjątkowo, dlatego deser babci Giovanny będzie dla nich za darmo”.

Tym wnukom, które jeszcze nie mają przygotowanych prezentów, ciekawą propozycję składa Pracownia Edukacyjna Wiatrak, os. Pod Lipami 8 (wejście od strony balkonów): w niedzielę odbędą się tu warsztaty dla szkół i przedszkoli, poświęcone robieniu prezentów dla babć i dziadków. Będzie można nauczyć się, jak robić mydełka o finezyjnych kształtach i przyjemnych zapachach, musujące kule do kąpieli - kolorowe świeczki, a także laurki z papieru czerpanego.


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 127 m2 więcej
  Cena: 991 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 68 m2 więcej
  Cena: 618 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 154 m2 więcej
  Cena: 1 771 690,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze