Uwaga Jeżyce - ankieta do 1 września - plus dziś w Radzie Osiedla

Autor: GOK
Kategoria: Aktualności
Dodano: 28-08-2017
Dzielnica: JeżyceAnkieta dotyczy opracowywanej przez Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu koncepcji zmian organizacji ruchu na Jeżycach, która ma na celu poprawę warunków zamieszkiwania i poruszania się na ulicach dzielnicy. Najważniejsze w niej jest nie odgórne narzucenie zmian, lecz dopasowanie ich do życzeń osób najbardziej nimi zainteresowanych, czyli mieszkańców. Ankieta jest etapem diagnozy poprzedzającej przygotowanie projektu. Jak podaje ZDM, „jej celem jest zidentyfikowanie głównych problemów z poruszaniem się po Osiedlu oraz poznanie Państwa preferencji względem przyszłych rozwiązań. (…) Ankieta przeznaczona jest dla wszystkich osób, które korzystają z jeżyckich ulic, zwłaszcza tych, które tu mieszkają, pracują albo prowadzą działalność gospodarczą. Prosimy zachęcać do jej wypełnienia domowników i znajomych, przy czym każda osoba może wypełnić ją tylko raz”. Ankieta dostępna jest na stronie internetowej: http://jezyce.geoankieta.pl, można też ją wypełniać w siedzibie Rady Osiedla, w Domu Tramwajarza, przy ul. Słowackiego 19 w czasie dyżurów radnych – szczególnie dziś, w godz. 12-16.00 i 20-21.00.

Pytania dotyczą metryczki osoby odpowiadającej (wiek, płeć, sposób związania z Jeżycami, okres zamieszkiwania tu), a także sposobu poruszania się po dzielnicy, proponowanych zmian w organizacji ruchu, uwag dotyczących np. bezpieczeństwa w obecnym układzie ruchu itp.

By zachęcić do wypełniania ankiety – poinformować tych mieszkańców, którzy nie korzystają z facebooka i nie śledzą na bieżąco strony Rady Osiedla, Rada wysyła informację w formie papierowej, do skrzynek pocztowych.

Niezależnie od tego radni zapraszają „wszystkie osoby zainteresowane postępem prac, dyskusją i udziałem w budowaniu lepszych Jeżyc dla wszystkich rodzajów ruchu (…) do zapisów na newsletter, do obserwowania strony Rady Osiedla Jeżyce na portalu facebook.


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 128 m2 więcej
  Cena: 999 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 59 m2 więcej
  Cena: 533 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 127 m2 więcej
  Cena: 991 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze