Twój dziadek też był młody – na Targach

Autor: GOK
Kategoria: Aktualności
Dodano: 20-07-2017
Dzielnica: ŁazarzW sobotę 29 lipca warto rezerwować czas na wizytę na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W ramach „Soboty z historią” zaplanowano moc atrakcji i podróż w czasie po Łazarzu.

Redakcja „Wirtualnego Łazarza”, czyli miejsca w którym powstaje zbiór fotografii, historii, map i innych dokumentów pokazujących piękno Łazarza, zaprasza na wystawę fotografii ze swojego archiwum. Jak czytamy w zapowiedzi, „zobaczymy zdjęcia,które były prezentowane podczas wystawy >Twój dziadek też był młody< oraz kilkanaście niepublikowanych zdjęć”. Zainteresowani trafią na wystawę na pewno, bo zorganizowano ją w dawniejszym budynku McDonalds.

Wśród atrakcji zapowiadane są wycieczki zabytkowym Chevroletem po terenie Targów, opowieści o dawnym Poznaniu i pokazy archiwalnych filmów w Sali Ziemi, a także kiermasz książek historycznych, animacje dla dzieci, stroje historyczne, a dodatkowo zdjęcia z łazarskiego fyrtla i eksponaty z minionej epoki. Zapraszamy miłośników opowiadań o dawnym Poznaniu i poszukiwaczy swoich miejskich korzeni – konkluduje Wirtualny Łazarz.
Sama „Sobota z historią" odbywa się w ramach akcji „Lato na Targach", zaprasza poznaniaków i gości, tym bardziej, że jest organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie już po raz piąty. Podpowiemy, że targowy ogród zamienia się w miejską plażę z leżakami, placem zabaw i codziennymi animacjami. W programie znajduje się też letnie kino plenerowe i cykl tematycznych projektów weekendowych.

Lato na Targach trwa od 23 czerwca do 27 sierpnia, codziennie od godz. 10:00, w holu południowym, ul. Głogowska 14. Uwaga - wszystkie atrakcje są bezpłatne. Więcej na www.latonatargach.pl


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 59 m2 więcej
  Cena: 533 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 154 m2 więcej
  Cena: 1 771 690,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 44 m2 więcej
  Cena: 401 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze