Mieszkania na Bolka zgodnie z terminami

Autor: GOK
Kategoria: Inwestycje
Dodano: 14-03-2017
Dzielnica: Stare MiastoKto nie ma zaległości czynszowych, mieszka w mieszkaniu komunalnym i chciałby przeprowadzić się do budowanych obecnie mieszkań komunalnych przy ul. Bolka i ul. Dymka, może szykować wniosek. 

Jak zapewnia bowiem Zarząd Komunalnych Zasobów Mieszkaniowych, ekipy budowlane wznoszące bloki z mieszkaniami kumunalnymi przy ul. Bolka i ul. Dymka pracują zgodnie z harmonogramem. Zarząd zatem może już przyjmować wnioski od osób zainteresowanych przeprowadzką do nowych „M”. „Przy ul. Bolka na Naramowicach wznoszone są dwa czterokondygnacyjne budynki z 90 mieszkaniami. Wszystkie lokale są dwupokojowe, o powierzchni użytkowej ok. 50m2. Podobnie jak przy ul. Dymka, gdzie dwupokojowych mieszkań będzie 94. Propozycja przeprowadzki do nowych bloków skierowana jest do obecnych najemców lokali komunalnych, którzy zainteresowani są zamianą dotychczas zajmowanego „M”. Czynsz w nowych mieszkaniach wyniesie około 11 zł/m2.”

Zarząd zapowiada, że budowa na Naramowicach powinna zakończyć się w październiku tego roku. Dlatego czeka na wnioski osób zainteresowanych przeprowadzką na ul. Bolka do 30 czerwca. Natomiast w pierwszym kwartale przyszłego roku klucze odbiorą lokatorzy mieszkań przy ul. Dymka, którzy złożą wnioski do końca sierpnia. 

Zgłoszenia najemców zainteresowanych przeprowadzką do nowych „M” przy ul.. Bolka i ul. Dymka przyjmuje Dział Zamian i Pustostanów Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, tel: 61 869 49 24. 

ZKZL podkreśla, że propozycja dotyczy najemców mieszkań komunalnych, którzy nie mają  zaległości czynszowych. 


Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(
Dodaj komentarz

Kategorie artykułów

Dodaj artykuł
Ostatnie oferty
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 48 m2 więcej
  Cena: 439 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 128 m2 więcej
  Cena: 999 000,00 zł
 • Łazarz, Poznań

  Powierzchnia: 59 m2 więcej
  Cena: 533 000,00 zł

Sonda
W tej chwili nie mamy aktywnej sondy.Ostatnie komentarze